Media

Uçtan Uca 3D Dijital Dünya Deneyimleri

Bize katılmaya hazır mısınız?

Arimars Teknoloji'nin

Whatsapp : +90 539 5975345

Yeni Nesil 3D E-Ticaret Deneyimleri

GETİRİLER

 • Artan Gelirler
 • Artan Etkileşim
 • İyileştirilmiş İade Oranları
 • Sürdürülebilirlik
 • Artan Operasyonel Verimlilik
 • Erişilebilirlik

KULLANIM ALANLARI

 • Artan Gelirler
 • Artan Etkileşim
 • İyileştirilmiş İade Oranları
 • Sürdürülebilirlik
 • Artan Operasyonel Verimlilik
 • Erişilebilirlik

Sürükleyici web çözümlerinde sektör lideri olarak, benzersiz sanal dünyalarınızı yaratma konusunda güvenilir ortağınızız. Sürükleyici ticaret yoluyla seçkin işletmeleri ve ünlü markaları nasıl güçlendirdiğimizi keşfedin

E-ticaretin Geleceği 3D

3D E-ticaret, markaların müşterilerini daha etkileyici bir şekilde büyülemelerine olanak tanır. Artırılmış gerçeklik ile 3D deneyimlenebilen ürünler, tıklama ile satın alma özelliği ve markaların eticaret sistemlerine entegre olma özelliği ile dijital varlıkların ve somut ürünlerin doğrudan para kazanmasını kolaylaştırır

3D E-ticarette üstün başarıya ulaşmanın anahtarı

Arimars ile kendi  3D web deneyiminizi oluşturun. İhtiyaç duyduğunuzda ise deneyimli geliştiricilerimiz ve sınırları zorlamaya odaklanan yaratıcı üreticilerimizden oluşan ekibimizin mükemmel destek sunumuyla rakiplerinizi geride bırakın. Ayrıca, ekibimizle yakın işbirliği yaparak 3D Eticaret hakkında daha fazla bilgi, strateji ve yapılması gerekenleri konuşabilir, rotanızı belirleyebilirsiniz.

Getiriler

ARTAN GELİRLER

Perakende ve alışveriş deneyimlerinin fiziksel sınırlarla sınırlı olmadığı bir dünya. Sanal paltform ile markalar, sadakat oranlarını ve müşteri memnuniyetini artırabilirler.

ARTAN ETKİLEŞİM

Sanal alışverişçiler daha önce hiç olmadığı kadar etkileşimli olacaklar. Sadık hayranlarla etkileşimi artırmaya yardımcı olan belirteç kapılı üye kulüpleri ve Soulbound Token’lar ile satıştan çok daha fazlasını içeren etkileyici deneyimler yaratın.

İYİLEŞTİRİLMİŞ İADE ORANLARI

Sanal dijital perakende deneyimleri, müşterilerin satın alımlarını sonlandırmadan önce ürün kataloğunu keşfedebildikleri ve AR ile deneyebildikleri için iade oranlarını etkili bir şekilde azaltır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Dijital alışveriş, sürdürülebilir üretimle ilişkilendirilen enerji tüketimini sınırlamakla kalmaz, aynı zamanda sarmal alışveriş aracılığıyla iade oranlarını en aza indirmeye katkıda bulunur.

ARTAN OPERASYONEL VERİMLİLİK

Sanal alışveriş, işlemler ve sistemler hakkında eşi benzeri görülmemiş bir düzeyde görünürlük sağlayarak daha verimli üretim ve operasyonların yolunu açar.

ERİŞİLEBİLİRLİK

Sanal dünyalar ve web3, moda markalarına ve yeni tasarımcılara, sanal butik mağazalarda çalışmalarını sergileme, işbirliği yapma ve daha kolay bir şekilde gelir elde etme fırsatı sunar.

Kullanım Alanları

ETKİLEŞİMLİ DENEYİM

3D web, müşterilerin markalarla etkileşim şeklini kökten değiştiriyor. Deneyim içinde, tümüyle sanal bir dünyada etkileşimde bulunurken, detay bilgiler alınır, ‘Şimdi Satın Al’ düğmeleri kullanılır veya videolar izlenir.

OYUNLAŞTIRMA

Markalar, oyunlaştırılmış deneyimler ile müşterilere hem mağaza içinde hem de online olarak yeni bir etkileşim seviyesi sunabilir, müşterileri hem fiziksel mağazalarında hem de çevrimiçi platformlarda bir araya getirebilir.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ AVATAR

Müşterilere kendilerini ifade etme ve sanal dünyada tarzlarını yansıtma gücü vererek özgünlüklerini sergilemelerine olanak tanıyın.

ETİCARET ENTEGRASYONU

E-ticaret modülü, online mağazaları sanal ortamla sorunsuz bir şekilde birleştirir ve kullanıcıların 3D benzerleriyle etkileşimde bulunurken gerçek ürünler satın almalarını sağlar. Sistem entegrasyonu veya sağlanan bağlantılar aracılığıyla, kullanıcılar pratik ve etkileşimli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirler

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK

Gerçekçi 3D ve AR formatlarıyla ürünleri görselleştirin, özelleştirin ve çevrenizde paylaşın. Şaşırtıcı 3D görseller, sorunsuz web sitesi entegrasyonu ve cihaz uyumluluğu için entegre AR işlevleriyle alışveriş deneyimini yükseltin. Ürünlerinizi hiç olmadığı kadar keşfedin, etkileşimde bulunun ve hayal edin.

CHAT & SOHBET

Düzenleme Modundayken, kendi varlıklarınızı (resimler, videolar, 3D modeller gibi) kolayca yüklemeniz özgürlüğüne sahipsiniz. Ayrıca, bu modda kolayca açılır içerikler ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Bültenimize Üye Olun !

Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik, Sanal Dünyalar, Perakende Teknolojileri ve çok daha fazlasını yakından takip edin.

© Copyright 2023 - Arimars Technologies
× How can I help you?